Czy mam odpowiedniego partnera?

Nie mogę przestać zamartwiać się o przyszłość i o wszystko co dotyczy mojego życia.
21 listopada, 2017

Czy mam odpowiedniego partnera?

Jesteśmy w związkach z wielu powodów i nie zawsze są one dobre dla nas.

  • NIeuchronnie pojawia się pytanie… Czy mój partner jest tym właściwym? Przeanalizujmy pytania,które pomogą Tobie znaleźć właściwą odpowiedź.
  • Starasz się robić wszystko dobrze by sprostać jego oczekiwanią, a jednak nie zawsze to wychodzi?

Spróbujmy rozłożyć talie i sprawdzić o co chodzi,gdzie są blokady i co można zrobić, by było lepiej.

Atrakcja:

Większość z nas pociągają nowości bo umysł kocha to co nowe,świeże nieznane.

Energię seksualną wprowadza nowe bodźce: nowe usta, nowe biodra, nowe oczy, nowe uściski i tak, nowy seks. Więc często nie jest trudno, aby podekscytować się nowym romansem.

  • Kluczem jest gdy wszystko co nowe zanika i pojawia się szary dzień, pełen obowiązków,dzieci i kredytów do spłacenia b pozostać w relacji i być dalej sobą zafascynowanym.
  • Musimy pamiętać że atrakcyjność podsyca nie tylko umysł ale i ciało.

Każdy ma inne priorytety w budowaniu relacji,jedni szukają poczucia bezpieczeństwa innych pociąga to czego nigdy nie będą mieć co jest nie dostępne I wówczas budują sobie hologram zawiązku idealnego. Zastanów się jaki Ty masz rodzaj relacji.

Czas płynie nieubłaganie, zwróć uwagę, czy nadal go interesujesz i czy on Ciebie,czy lubisz z nim spędzać wolny czas,czy lubisz się z nim kochać,czy celebruje się wspólne randki. NIekiedy związki przeobrażają się w przyjaźnie, gdzie seks staje się nieco zbędny bo nie ma już tego ognia. Nawet jeśli jego kochasz, czy przyjaźń jest wszystkim co Ci wystarcza?.

Seks powinien być zabawny, twórczy, a jednocześnie bardzo ekscytujący. Dla wielu gra wstępna jest najdelikatniejszą częścią, trzymając się za ręce, głaszcząc nawzajem włosy, czując dotyk drugiego … komfort ciała na ciele.

Więc byłeś z nią/nim przez jakiś czas. Czy nadal jesteś szalony/a na punkcie  ciała partnera? Czy nadal chcesz go i chcesz by relacja rozwijała się? Jeśli tak, to już jest coś.

Chcesz wiedzieć czy partner jest dla Ciebie odpowiedni,czy jest sens by walczyc? Zapytajmy kart razem i zobaczmy co nam rozkład podpowiada.Zadzwoń,umów się i zerkniemy co Tobie przyszłość przyniesie.

Zapisz się na spotkanie

Komentarze są wyłączone.